Zadzwoń Zapisz się

Korzystamy z
najnowszych multimediów

aby uczyć efektywniej

Nauczymy
Twoje dziecko

lubić język angielski

Oferujemy
profesjonalne

szkolenia business English

Mniej
znaczy więcej

dlatego uczymy w grupach do 7 osób

Dojedziemy
do Ciebie

pod wskazany adres

Zajęcia indywidualne z dojazdem

Aby zapewnić komfort naszym kursantom, dojedziemy pod wskazany adres w wyznaczonym wcześniej terminie na terenie Warszawy oraz przeprowadzimy lekcję bez wychodzenia z domu. “Zajęcia indywidualne z dojazdem” są idealnym rozwiązaniem dla osób, które preferują bądź są zobligowane do uczenia się w miejscu zamieszkania. Gwarantujemy systematyczne lekcje, stały kontakt z lektorem oraz najwyższą jakość nauczania.
Zajęcia indywidualne stanowią najbardziej elastyczną formę nauki, kursanci sami ustalają liczbę oraz częstotliwość zajęć według własnych preferencji. Na pierwszym spotkaniu lektor ocenia umiejętności kursanta oraz przeprowadza wywiad dotyczący oczekiwań związanych z nauką języka angielskiego tak, aby opracować program nauczania jak najbardziej odpowiadający preferencjom słuchacza.
Dzieci i młodzież mają możliwość dostosowania zajęć do programu realizowanego w szkole,  rozszerzonego o dodatkowe zagadnienia. Elastyczny program kursu indywidualnego umożliwia również nadrobienie zaległości szkolnych i zajęcia w formie korepetycji.
Dorośli kursanci ćwiczą przede wszystkim umiejętności komunikatywne, praktyczną znajomość języka angielskiego, a także przygotowują się do wybranych egzaminów potwierdzających umiejętności językowe. Nasi lektorzy służą pomocą w wyborze odpowiedniego egzaminu.
“Zajęcia indywidualne z dojazdem dla dorosłych” obejmują język angielski ogólny oraz konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zapraszamy również osoby, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego. Naszych lektorów cechuje zaangażowanie, cierpliwość i życzliwa atmosfera podczas zajęć, co sprzyja przełamaniu bariery językowej i działa motywująco szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę języka obcego.

Terminy zajęć indywidualnych z dojazdem:

Terminy zajęć są ustalane zgodnie z preferencjami kursantów.

Zasady uczestnictwa:

“Kurs indywidualny z dojazdem” odbywa się cyklicznie zgodnie z grafikiem ustalonym z kursantem. Opłata za zajęcia uiszczana jest za miesiąc z góry. Istnieje możliwość odwołania zajęć i odpracowania ich w innym dogodnym terminie.
Kursanci mogą zrezygnować z dalszej nauki zachowując miesięczne wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec miesiąca nie ponosząc przy tym żadnych opłat.

Cena:

Polski lektor:
220zł za lekcję 60 minut – 1 osoba
250zł za lekcję 60 minut – 2 osoby
Native speaker USA:
220zł za lekcję 60 minut – 1 osoba
250zł za lekcję 60 minut – 2 osoby

Zapisy:

 •  Zapisy Online
 •  Telefoniczne pod numerem 513 904 301 (pon-pt w godzinach 09:00-20:00)
 •  W siedzibie Szkoły przy ulicy Wojciechowskiego 17/U4

Najważniejsze informacje: 

 • dojazd na terenie Warszawy
 • zajęcia dla osób prywatnych oraz dla firm
 • stały kontakt z lektorem
 • korepetycje dla dzieci i młodzieży
 • zajęcia indywidualne dla dorosłych
 • przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego oraz maturalnego
 • przygotowanie do egzaminów Cambridge
 • konwersacje