Zadzwoń Zapisz się

Korzystamy z
najnowszych multimediów

aby uczyć efektywniej

Nauczymy
Twoje dziecko

lubić język angielski

Oferujemy
profesjonalne

szkolenia business English

Mniej
znaczy więcej

dlatego uczymy w grupach do 7 osób

Dojedziemy
do Ciebie

pod wskazany adres

Kursy grupowe dla młodzieży

…możemy pochwalić się 100% zdawalnością egzaminów
gimnazjalnych i maturalnych…

 

Kurs dla uczniów gimnazjum:

Obejmuje program nauczania zgodny z rozporządzeniem ministerstwa edukacji o szkolnictwie, który kończy się egzaminem sprawdzającym umiejętności językowe w klasie trzeciej. Naszym nastoletnim uczniom oferujemy zajęcia rozwijające umiejętności stosowania odpowiednich struktur gramatycznych, mówienia, rozumienia ze słuchu oraz pisania. Oprócz nowoczesnego podręcznika wiodącego, wykorzystujemy podczas zajęć dodatkowe materiały autentyczne, które dobieramy tak, aby jak najlepiej odzwierciedlały świat młodych ludzi. Uczymy praktycznej znajomości języka angielskiego, której celem są jak najlepsze wyniki w nauce oraz radzenie sobie w różnych sytuacjach życiowych. Na tym etapie staramy się uświadomić młodym ludziom jak ważna i pomocna jest znajomość języka angielskiego oraz dokonujemy wszelkich starań aby nasi uczniowie przybywali na zajęcia z przyjemnością.
Oferowany kurs jest również odpowiedni dla uczniów, którzy rozpoczęli naukę w klasach dwujęzycznych, ponieważ stosowane przez nas metody komunikacyjne stanowią doskonałą okazję na podtrzymanie kontaktu z językiem poza szkołą.

Kurs dla uczniów szkół średnich:

Przeznaczony jest dla osób, które chciałyby rozwinąć umiejętność posługiwania się językiem angielskim na wielu płaszczyznach oraz przygotować się do egzaminu maturalnego. Nasi uczniowie przystępują do matury bez zbędnego stresu, a zadania, które pojawią się na teście nie są dla nich zaskoczeniem. Ponadto stawiamy szczególny nacisk na komunikację. Wielu z naszych uczniów rozpoczyna studia w języku angielskim, co wiąże się z doskonałą umiejętnością rozumienia tekstów czytanych i nienaganną płynnością w wypowiedzi na różne tematy. Podczas zajęć korzystamy z nowoczesnych podręczników wiodących, multimediów oraz dodatkowych materiałów dydaktycznych. Angażujemy młodzież w różnorodne zadania typu „role-play” dzięki czemu mogą „wczuć się” w realne scenariusze z życia. Zajęcia urozmaicone w taki sposób nie tylko zachęcają młodych ludzi do nauki, ale również pokazują, że język angielski jest  potrzebny w praktyce.

Objętość kursu:

Kursy ogólne (gimnazjum/szkoła średnia):
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut – łącznie to aż 80 godzin lekcyjnych a 60 zegarowych w trakcie roku!
Kursy egzaminacyjne (egz. gimnazjalny/matura):
Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu (sobota) i trwają 180 minut – łącznie to aż 100 godzin lekcyjnych a 75 zegarowych w trakcie roku!

Terminy zajęć grupowych dla młodzieży (rok 2017/2018):

Regularne kursy grupowe dla młodzieży rozpoczynają się w ostatnim tygodniu września 2017r. a kończą w pierwszym tygodniu czerwca 2018r.
Kursy egzaminacyjne (matura/egz. gminazjalny) dla młodzieży rozpoczynają się w ostatnim tygodniu września 2017r. a kończą w ostatnim tygodniu kwietnia 2018r.

Terminy wpłat ratalnych oraz dni wolne od zajęć znajdują się w zakładce Kalendarium

Cena:

Kursy ogólne (gimnazjum/szkoła średnia) 1399zł za cały rok.
Kursy egzaminacyjne (egz. gimnazjalny/matura) 1699zł za cały rok.
Szczegółowe informacje o ratach 0% oraz dostępnych rabatach znajdują się w zakładce Cennik

Zapisy:

→ Zapisy Online,
→ Zapisy telefoniczne pod numerem 513 904 301 (pon-pt w godzinach 09:00-21:00)

Najważniejsze informacje:

  • Zajęcia przeznaczone są dla uczniów gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych.
  • Przygotowujemy uczniów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego
  • Zajęcia odbywają się w małych grupach 4-6 osób lub indywidualnie.
  • Doskonalimy wszystkie funkcje językowe, tak aby kursanci posługiwali się językiem angielskim płynnie, swobodnie i poprawnie.
  • Kładziemy nacisk na wymowę, akcent oraz naukę „żywego języka”.
  • Podczas zajęć łączymy wiele metod nauczania oraz wykorzystujemy nowoczesne multimedia.
  • Cena 1399zł / rok – kurs ogólny
  • Cena 1699zł / rok – kurs egzaminacyjny

Polecamy również:

Kursy indywidualne i korepetycje dla młodzieży >

Kursy indywidualne i korepetycje dla młodzieży z dojazdem do domu >